Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romelanda UF

Följ

Romelanda UF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Kontaktinformation

Namn Romelanda UF
Adress Romevi Hög 130
Postadress 44292 Romelanda
Telefon 0303-22 33 83
E-post kansliet@ruf.nu
Orgnr 853300-1064
Swish 1230690164
Kontonr Bankgiro: 431-0116

Kontaktpersoner

Klubben

  • David Arfvidsson

    Ordförande
  • Janne Flodin

    Vice ordförande
  • Fredrik Sjöberg

    Sekreterare
  • Maria Carlsbogård

    Kassör
  • Björn Sjösvärd

    Ledamot
  • Andreas Keller

    Ledamot
  • Anders Larsson

    Suppleant
  • Malin Lundborg

    Suppleant
  • Patrik Persson

    Anläggning
  • Patrik Ewerstein

    Anläggning
  • Värdegrundsgruppen Romelanda

  • Peirina Svensson

    Kansliet

Kontaktpersoner

Lag/grupp

  • Johanna Johansson A-lag Damer

    Tränare
  • Björn Sjösvärd A-lag Herrar

    Ass. Tränare
  • Björn Sjösvärd Bordtennis Herrar

  • Christian Østergaard Oldboys

    Lagledare
  • Gustav Flodin Herr futsal

    Utespelare
  • Joakim Hansson Herrjunior

    Tränare
  • Arvid Bohlin Damjunior

    Tränare
  • Thomas Karlsson F08 futsal

    Tränare
  • Daniel Ström P-09

    Tränare
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2018 onsdag

  • Olle Rolfsson P-10

    Tränare
  • Marie Rodhe P10 Futsal

    Tränare
  • Jonas Karlsson P-11

    Tränare
  • Jonas Karlsson P11 Futsal

    Webmaster
  • Robin Holmgren F-11/12

    Tränare
  • Håkan Kihlgren P-12

    Tränare
  • Sofia Dahl F-13

    Tränare
  • Mattias Gustavsson P-13

    Tränare
  • Antonina Kobylinski Kihlgren F-14

    Tränare
  • Karolin Ryberg P-14

    Tränare
  • Johan Svensson P-15

    Tränare
  • Patrik Ewerstein F-16

    Tränare
  • Sofie Edentoft P-16

    Tränare
  • Anna Karlsson F-17

    Tränare
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2017 fredag

    Webmaster
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2018 måndag

  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2019 torsdag

  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2019 onsdag

    Webmaster
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2019 tisdag

    Webmaster
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2020 måndag

    Webmaster
  • Gymnastikansvarig RUF Födda 2020 Tisdag

    Webmaster
  • Gunnar Lundberg Bordtennis Barn

    Tränare
  • Marita Kristoffersson Boule

  • Lena Svensson Lag Mix

    Tränare
  • Patric Öström Lag Mix

    Webmaster
  • Fredrik Sjöberg Sommarfotbollskolan 2024

    Arrangemangsansv.
  • Johanna Johansson Bootcamp

    Webmaster