Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romelanda UF

Följ

Romelanda UF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 07:50

      Kbk vårcup -ny kallelse P-15


      13:00
    • 08:30

      Flodala Cup P-16


      12:00
    • 11:00

      Ahlafors/Nol (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Öckerö IF Svart (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Eriksbergs IF 3 (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Kode IF (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Bortalag (hemma) Föreningsdomare


      12:15
    • 11:00

      borta (hemma) Föreningsdomare


      12:15
    • 12:15

      Kode IF P 13 (borta) P-13


      14:15
    • 13:00

      Eriksbergs IF 4 (hemma) P-14


      15:00
    • 13:00

      borta (hemma) Föreningsdomare


      14:15
  • 5Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-16


      12:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsleken


      11:00
    • 11:00

      Kode IF 2 (borta) F-15


      13:00
    • 11:00

      Träning F-18


      12:00
    • 11:00

      Träning P-18


      12:00
    • 12:00

      Flodala cup P-12


      00:00
    • 12:45

      Azalea BK (borta) F-14


      14:45
    • 13:30

      Seriematcher på Ruf P-15


      17:00
    • 14:00

      Ahlafors IF City (hemma) P-15


      16:00
    • 14:00

      borta (hemma) Föreningsdomare


      15:00
    • 14:15

      Match mot Öjersjö P-11


      16:15
    • 14:30

      Träning F-11/12


      18:45
    • 15:00

      Träning Lag Mix


      16:00
    • 15:00

      Ahlafors IF Saint Germain (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      borta (hemma) Föreningsdomare


      16:00
    • 17:00

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-11


      19:00
    • 17:00

      Lekstorps IF Grön (hemma) P-09


      19:00
    • 18:45

      Croatia (hemma) Oldboys


      19:55
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 07:00

      Göteborg Cup Damjunior


      00:00
    • 08:00

      Träning P-10


      00:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 13:00

      Backatorp-Romelanda Göteborgs Cup Damjunior


      15:00
    • 15:30

      Göteborgs cup P-13


      00:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      20:30
  • 10Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup Damjunior

    • Heldag

      Träning P-10

    • Heldag

      Göteborgs cup P-13

    • 11:00

      Romelanda-Sandsbro Aik Göteborgs cup Damjunior


      13:00
    • 14:00

      Romelanda-Eriksberg Göteborgs Cup Damjunior


      16:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup Damjunior

    • Heldag

      Träning P-10

    • Heldag

      Göteborgs cup P-13

    • 09:00

      Sammandrag Kongevi P-17


      14:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC Orange (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag F17 F-17


      16:00
    • 13:15

      Kongahälla/Kungälv Röd (borta) F-11/12


      15:15
  • 12Sön
    • 00:00

      Göteborg Cup Damjunior


      21:00
    • 00:00

      Träning P-10


      18:00
    • 00:00

      Göteborgs cup P-13


      12:30
    • 09:10

      Sammandrag P-16


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsleken


      11:00
    • 11:00

      Träning F-18


      12:00
    • 11:00

      Träning P-18


      12:00
    • 11:00

      Seriematcher Munkegärde P-15


      15:00
    • 12:00

      IK Kongahälla Syd Röd (borta) P-15


      14:00
    • 12:30

      Mölnlycke IF GUL Svart (borta) F-14


      14:30
    • 13:00

      IK Kongahälla Syd Vit (borta) P-15


      15:00
    • 14:30

      Sammandrag 5 mot 5 F-16


      19:00
    • 15:00

      Träning Lag Mix


      16:00
    • 15:30

      Serbiska KIF Semberija Göteborg 1 (hemma) P-13


      17:30
    • 15:30

      bortalag (hemma) Föreningsdomare


      16:45
    • 16:00

      Älvängens IK (borta) Herrjunior


      18:00
    • 16:00

      Kareby IS (hemma) F-15


      18:00
    • 16:00

      borta (hemma) Föreningsdomare


      17:00
    • 17:00

      Surte IS FK Barça (hemma) P-12


      19:00
    • 17:00

      Kärra KIF (hemma) F-13


      19:00
    • 17:00

      Bortalag (hemma) Föreningsdomare


      18:15
    • 17:00

      bortalag (hemma) Föreningsdomare


      18:15
  • 13Mån
    v.20
    • 17:15

      Träning P-13


      18:45
    • 17:15

      Fotografering innan träningen P-12


      19:00
    • 17:30

      Fotografering av lag Romelanda UF


      00:00
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Hermansby IF Svart (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:45

      Hermansby IF Gul (borta) P-14


      20:45
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Lindome GIF 1 (hemma) P-09


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Nödinge SK Fotboll F13 (borta) F-13


      12:00
    • 10:30

      Stenungsunds IF (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      Sandarna BK Svart (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Torslanda IK Blå (borta) F-14


      14:00
    • 12:00

      Älvsborg FF Grön (borta) P-10


      14:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 20:15

      Landvetter IS Svart (borta) P-09


      22:15
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Kansliet Öppet Romelanda UF


      20:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Lag Mix


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:15

      Qviding FIF Svart (borta) P-09


      22:15
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 18:45

      Träning Damjunior


      20:30
    • 19:00

      Planering RomelandaLoppet P-14


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 00:00

      IK Kongahälla Röd (borta) P-14


      02:00
    • 00:00

      IK Kongahälla Grön (borta) P-14


      02:00
    • 16:15

      Jitex BK Vit (borta) Damjunior


      18:15
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsleken


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 11:00

      Träning P-18


      12:00
    • 11:10

      Sammandrag P-16


      13:30
    • 13:50

      Sammandrag F-16


      17:00
    • 14:00

      Ytterby IS Svart (borta) P-15


      16:00
    • 14:00

      Ytterby IS Röd (borta) P-15


      16:00
    • 14:00

      Seriematcher mot Ytterby P-15


      16:00
    • 14:15

      Lindome GIF Vit (hemma) P-11


      16:15
    • 15:00

      Träning Lag Mix


      16:00
    • 17:00

      IF Mölndal Fotboll (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      BK Bifrost (hemma) P-10


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Lag Mix


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Disco på Romevi Damjunior


      22:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Skepplanda BTK F13/14 (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      bortalag (hemma) Föreningsdomare


      19:15
    • 19:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-09


      21:00