Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romelanda UF

Följ

Romelanda UF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Junicupen P-13

    • 11:30

      Nol/Ahlafors (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Götaholms BK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:45

      Match mot Ytterby P-11


      15:30
    • 16:00

      Ö-bollen P-14


      17:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:45
    • 17:15

      Möte Romelandaloppet P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Sargsammandrag 3mot3 födda 2017,2018 Romelanda UF


      16:00
    • 09:00

      Sammandrag Romevi P-17


      13:00
    • 12:00

      Sammandrag på Romevi F-17


      16:00
    • 12:00

      Sammandrag 1 P-18


      15:00
    • 12:00

      Sammandrag på Romevi F-18


      16:00
    • 12:30

      Maxi vårcup F-15


      16:00
    • 13:00

      Maxi vårcup P-15


      16:30
    • 13:30

      SG Ruddalen IF Vit (borta) P-11


      15:30
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning Damjunior


      19:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Surte IS FK F13 (borta) F-13


      19:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Match mot Surte F-13


      19:00
    • 18:45

      Träning P-11


      20:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 18:00

      Kioskansvarig Damjunior


      21:00
    • 18:00

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Backatorp IF F08 (hemma) Damjunior


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Ulvacupen P-12

    • 14:00

      Stenkullen GoIK (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Stå i kiosken Damjunior


      16:00
    • 16:00

      Hönö IS (hemma) Herrjunior


      18:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Ulvacupen P-12


      18:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsleken


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:00

      Ledarbesök Häcken akademi P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-18


      12:00
    • 16:00

      Kioasansvarig Damjunior


      19:00
    • 17:00

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P-11


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Bootcamp


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning Damjunior


      20:00
    • 19:00

      Lundby IF Vit (hemma) P-09


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Lag Mix


      19:00
    • 18:00

      Årets föräldrar mot barnen-match P-15


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Lerums IS (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:15

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Bio med laget P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 20:00

      Västkurd BK (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:15

      Vallen - RUF P-12


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi cup P-11

    • 06:00

      Transport Skövde P-11


      08:00
    • 19:15

      Croatia Göteborg (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 16:00

      Transport hem från Skövde P-11


      18:00